gaminama.LT / Elektronika ir buitinė technika / Televizoriai ir TV technika (6) - pagaminta Lietuvoje

Televizoriai ir TV technika gaminama Lietuvoje:
Televizoriai ir TV technika: UAB "Selteka"
UAB "Selteka" Kaune gamina priedėlius skaitmeninei televizijai (MPEG2/MPEG4, DVB-T - antžeminei, DVB-C - kabelinei, IPTV - internetinei televizijai, įprastos (SD) ir didelės (HD) raškos, su USB jungtimi, TV programų įrašymo galimybe), skaitmeninius ir analoginius TV kanalų selektorius, distancinio valdymo pultus, TV antenas.

Tauro LCD televizorius
UAB "Šiaulių Tauro televizoriai" Šiauliuose gamina skystųjų kirstalų (LCD) televizorius su DVB-T MPEG4 skaitmeninės televizijos imtuvu ir USB jungtimi filmų, nuotraukų peržiūrai ir TV laidų įrašymui. Gaminami LCD televizoriai nuo 15 colių (38 cm) iki 32 colių (82 cm) įstrižainės, juodos, baltos ir raudonos spalvos korpusais, su grūdinto stiklo apsauga ekranui, taip pat LCD televizoriai su įmontuotu DVD diskų grotuvu, išmanieji televizoriai su interneto funkcija (Android operacinė sistema, WiFi bevielis ryšys).


UAB "Televizijos ir ryšio sistemos" Šiauliuose gamina kilnojamas televizijos stotis.


UAB "Terra" Kaune gamina kabelinės TV stotis, FM, TV signalų stiprintuvus, multikomutatorius, maitinimo šaltinius kabelinės televizijos įrangai.


UAB "Ambernetas" Kaune gamina skaitmeninės televizijos DVB srautų priėmimo, skaidymo, konvertavimo, dekodavimo ir transliavimo įrenginį "AStreamer", taip pat jam skirtą programinę įrangą Ahotel (interaktyvios TV, VoIP telefonijos ir interneto paslaugos viešbučiams) ir AMW (interaktyviosios televizijos darbo kontrolei ir stebėjimui per IP tinklus).


UAB "Banga Electronics" Šiauliuose surenka LCD televizorius (Shivaki ir kt. prekinių ženklų).

...atgal