gaminama.LT / Transporto priemonės / Priekabos ir puspriekabės (10) - pagaminta Lietuvoje

Priekabos ir puspriekabės gaminama Lietuvoje:
Priekabos ir puspriekabės: UAB "Soloservis"
UAB "Soloservis" Jonavoje gamina autotraukinius, priekabas, traktorines priekabas, spec. priekabas, platformas bei kėbulus, medienvežius, 16 kub. m. ir 18 kub. m. savivarčius, statybinį transportą, spec. platformas, bortinius konteinerius ir užuolaidinius kėbulus, mobilias rampas.

Priekabos ir puspriekabės: UAB "Domantas"
UAB "Domantas" Kaune gamina įvairios keliamosios galios bei gabaritų krovinių, motociklų bei vandens transporto gabenimui skirtas priekabas lengviesiems automobiliams, taip pat priekabų ašis ir linges.

Priekabos ir puspriekabės: UAB "Midama"
UAB "Midama" Klaipėdos rajone gamina lengvųjų automobilių priekabas (nuo 500 iki 2600 kg keliamosios galios), tralus lengviesiems automobiliams, valtims, kateriams ir motociklams gabenti, specializuotas priekabas gyvuliams gabenti.

Priekabos ir puspriekabės: MB "OLRA"
MB "OLRA" Marijampolėje gamina priekabas, skirtas valtims gabenti.

Priekabos ir puspriekabės: UAB "Patikima linija"
UAB "Patikima linija" Kauno rajone gamina autovežius (antstatus ir priekabas), taip pat konteinerius metalo laužui, statybinėms atliekoms bei kitoms antrinėms žaliavoms gabenti.

Daugiau UAB "Patikima linija" produkcijos: Kiti metalo gaminiai
Priekabos ir puspriekabės: AB "Radviliškio mašinų gamykla"
AB "Radviliškio mašinų gamykla" gamina krovinines puspriekabes lengviesiems automobiliams.

Kur įsigyti: "Agrotiekimas"
Daugiau AB "Radviliškio mašinų gamykla" produkcijos: Automobilių dalys
Priekabos ir puspriekabės: UAB "Schmitz Cargobull Baltic"
UAB "Schmitz Cargobull Baltic" Panevėžyje gamina tentines ir izotermines krovininių vilkikų puspriekabes, priekabas, krovininių automobilių kėbulus, autotraukinius.

Priekabos ir puspriekabės: UAB "Tauriga"
UAB "Tauriga" Kauno rajone gamina įvairios paskirties puspriekabes ir priekabas "Tauras": vienaašes ir dviašes, su ir be stabdžių, su paverčiamu kėbulu, autovežius, priekabas spec. transportui ir vandens transportui gabenti, nestandartines priekabas.

Priekabos ir puspriekabės: UAB "Universe Group Baltic"
UAB "Universe Group Baltic" Mažeikiuose gamina puspriekabes sunkiems kroviniams (akmenims, žvyrui, smėliui ir pan.) ir sunkiosios technikos transportavimo puspriekabes.

Daugiau UAB "Universe Group Baltic" produkcijos: Žemės ūkio technika
Priekabos ir puspriekabės: TŪB "Žaibas"
TŪB "Žaibas" Šiauliuose gamina įvairios paskirties krovininių automobilių kėbulus (automobilių šaldytuvų, izoterminių, lengvai izoliuotų, savivarčių, miškavežių), priekabas ir puspriekabes, namelius ant ratų.

...atgal