gaminama.LT / Chemijos ir naftos pramonė / Plastmasės ir gumos gaminiai (75) - pagaminta Lietuvoje

Plastmasės ir gumos gaminiai gaminama Lietuvoje:

UAB "Achempak" Jonavos rajone gamina polipropileninius didmaišius (minkštuosius konteinerius), skirtus trąšų, grūdų, chemikalų ir kitų birių pavojingų ir nepavojingų produktų, taip pat maisto produktų pakavimui, taip pat džiuto maišus bulvėms ir tinklinius maišus daržovių fasavimui.

Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Admark Master"
UAB "Admark Master" Kaune gamina reklamas ir įvairius gaminius iš organinio stiklo, plastiko (Plexiglas®, PMMA): informacinius stovelius, bukletų laikiklius, telefonų stovelius, organinio stiklo ir plastikines dėžės, urnas ir kt.

Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Amberplastic"
UAB "Amberplastic" (prekinis ženklas "Megaline") Jonavos rajone gamina gaminius iš stiklo plastiko ar kitų kompozitinių medžiagų: degalinių įrangą (pakabinamas plovyklos dėžes, sorbento dėžes, dujų užpildymo šulinių dangčius, pastatomas ir pakabinamas šiukšlių dėžes, smėlio dėžes, kuro talpyklų aptarnavimo šachtų šulinius), stiklo plastiko baseinus, vandens čiuožyklas, vėjo jėgainių mentes, nedegias kėdutes sporto salėms ir stadionams, garažų vartus, specialias laiptų konstrukcijos statyboms, įvairius išskirtinio dizaino baldus ir pagrindus bei dalis jiems iš stiklo plastiko.

Daugiau UAB "Amberplastic" produkcijos: Vandens transportas

UAB "AMT Baltija" Kuršėnuose gamina stiklo pluošto audinį, naudojamą vėjo jėgainių sparnų ir kitos produkcijos gamybai.

Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Baltvita"
UAB "Baltvita" Vilniuje gamina plastmasines pakuotes, skirtas maisto produktų, dažų, glaistų, chemijos ir kitų produktų fasavimui.


UAB "Danplastas" Kauno rajone ir Tauragėje gamina stiklo plastiko detales įvairaus dydžio vėjo jėgainių korpusams.

Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Dilguva"
UAB "Dilguva" Kaune gamina plastikines dėžes duonos ir konditerijos gaminiams, pieno produktams, mėsos ir žuvies pramonei, daržovėms ir uogoms, taip pat plastikinius kibirėlius.


UAB "Edvas" Kretingoje gamina didmaišius ("Big Bag").

Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Eugenija"
UAB "Eugenija" Šiauliuose gamina įvarias plasmasines detales (įvairius kamščius, dangtelius tvoros stulpams ir kt.), plastmasinius gaubtelius vinims.

Kur įsigyti: PC "Senukai"
Daugiau UAB "Eugenija" produkcijos: Vinys, varžtai ir viela

UAB "Frilux" Šiauliuose lieja plastikinius gaminius (įvairių rūšių šviestuvų gaubtus bei jų nugarėles).

Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Gampre"
UAB "Gampre" Vilniuje gamina aliuminio-polikarbonato šiltnamius.

Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Gealan Baltic"
UAB "Gealan Baltic" Vilniuje gamina PVC profilius, naudojamus plastikinių langų, durų, žiemos sodų, vitrinų, konstrukcijų gamybai.


UAB "Gerovė" Kaune gamina įvairius polietileninius maišelius, firminius maišelius, ekologiškus maišelius, maišus šiukšlėms, fasavimo maišelius ritinėliuose.

Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Granplasta"
UAB "Granplasta" Kaune gamina polietileninę plėvelę ritiniuose, fasavimo maišelius maisto produktams, maišelius su rankenomis, nestandartinius, reklaminius maišelius, šiukšlių maišus.


UAB "Hoda" Molėtų rajone gamina aukštos kokybės plastmasės gaminius, skirtus įvairioms pramonės šakoms ir vartotojams.

Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "IDON"
UAB "IDON" Kaune gamina prietaisų paneles, specialios paskirties tarpines iš įvairių medžiagų, lanksčias PCB, plėvelines klaviatūras, lipdukus ir etiketes, įdėklus iš PE.

Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Kibiras"
UAB "Kibiras" Utenoje gamina plastikinius kibirus.

Kur įsigyti: PC "Senukai"

UAB "Kingalis" Panevėžyje gamina šviesą atspindinčią produkciją: lipdukus, atšvaitus, liemenes, pakabukus ir kt.

Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Komex"
UAB "Komex" Panevėžyje gamina polietileno plėvelę su oro burbuliukais (dvisluoksnę, trisluoksnę, antistatinę, UV satbilizuotą, metalizuotą, lipnią ir kt.), įvairius polietileninius maišus (iš plėvelės su oro burbuliukais, iš putų polietileno, iš LDPE/HDPE plėvelių), laminatus iš polietileno plėvelės su oro burbuliukais ir putų polietileno plėvelės, LDPE, HDPE, PP plevelių, aliuminio folijos, popieriaus ir kitų medžiagų.

Daugiau UAB "Komex" produkcijos: Izoliacinės medžiagos
Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Lenbra"
UAB "Lenbra" Kaune gamina įvairius polietileno gaminius: pramoninę pakuotę (tampriuosius gaubtus, nuo šilumos susitraukiančius polietileno gaubtus, palečių gaubtus, tampriąją plėvelė mašininiam ir rankiniam pakavimui, nuo šilumos susitraukiančia polietileno plėvelę (juosta, rankovė ir pusrankovė), didmaišių įdėklus (butelio formos ir atvirus), pramoninius maišus, maišus ir didmaišius durpių pakavimui), tekstilės, baldų, medienos ir maisto pramonei skirtą pakuotę (daugiasluoksnę nuo šilumos susitraukiančią polietileno plėvelę (juosta, rankovė, pusrankovė), daugiasluoksnę polietileno plėvelę pagal individualius užsakymus, perforuotą polietileno plėvelę, laminavimo plėvelę, įvairių parametrų maišus, pirkinių maišus, maišus šiukšlėms), žemės ūkio paskirties ir statybų pramonės polietileno plėvelę iki 6 m pločio (dvisluoksnę ir trisluoksnę įvairių savybių polietileno plėvelę, šiltnamiams skirtą polietileno plėvelė su UV filtrais, žemės ūkio ir statybinės paskirties plėvelę, polietileno plėvelę gaminamą naudojant antrines žaliavas), pakavimo medžiagas (tampriąją plėvelę mašininiam ir rankiniam pakavimui, lipnią juostą, bandažavimo (PP) juostą, pakavimo špagatą).


UAB "Lietpak" Vilniaus rajone gamina įvairas plėvelines pakavimo medžiagas, skirtas maisto produktų, tekstilės gaminių, higienos prekių, drupių, trąšų pakavimui, taip pat vakuuminę pakuotę.

Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Lisiplast"
UAB "Lisiplast" Alytuje gamina polistireno lapus, juostas ir plėvelę, įvairaus skersmens ir formos polistireno indelius bei dangtelius, vitrininių šaldytuvų duris, polipropileno juostas, indelius ir dangtelius.

Plastmasės ir gumos gaminiai: V. Lukšio IĮ "Maišelis"
V. Lukšio IĮ "Maišelis" Kėdainiuose gamina įvairių dydžių ir spalvų polietileno maišelius.

Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Meistro Kodas"
UAB "Meistro Kodas" Kaune gamina polikarbonato šiltnamius "Klasika".

Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Metaloidas"
UAB "Metaloidas" Šiauliuose gamina gumos miltus, gumos granules, spalvotas gumines trinkeles. Kaip gamybos žaliava naudojamos panaudotos automobilių padangos.

Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Metplasta"
UAB "Metplasta" Panevėžio rajone gamina įvairių diametrų ratukus su guoliais, skriemulius, įvairūs fiksatorius, įvores, žiedus, dygius, rankenėles, lankstus, įkalamus antgalius, formas mocarela sūrio gamybai, kamščius alaus ir sidro metalinėms statinėms, plastmasines kojas Duseldorfo padėklams, įvairius plastmasinius gaminius, sujungti su metalu, kalamus kaiščius akyto betono blokeliams.

Daugiau UAB "Metplasta" produkcijos: Baldų furnitūra
Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Multikuta"
UAB "Multikuta" Panevėžyje gamina plastikines tūtas kasos aparato, fakso popieriui vynioti ir kitoms reikmėms, HDPE techninius nespaudiminius vamzdžius, PVC laistymo žarnas, minkštus PVC profilius, padengia vielas ir trosus PE arba PVC sluoksniu.


UAB "Nagisa" Utenoje gamina plastikinius 2-10 l talpos kibirus su hermetiškais dangteliais, plastikinius 12-20 l ir 65-90 l talpos kibirus, pakavimo juostą iš polietilentereftalato (PET), pakavimo juostą iš polipropileno (PP), klijuotą medienos plokštę iš natūralios medienos. Įmonė supirkta bei perdirba plastikinės pakuotės atliekas.

Kur įsigyti: PC "Senukai"

UAB "Neo group" Klaipėdos rajone gamina PET (polietileno teraftalato) granules, skirtas maisto, gėrimų ir kitos pakuotės gamybai. Tai viena didžiausių aukščiausios kokybės PET granulių, naudojamų įvairioms vartojimo prekių pakuotėms, gamintojų Europoje.

Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Orion Global PET"
UAB "Orion Global PET" Klaipėdoje gamina PET žaliavą. Tai - didžiausia tokia gamykla Europoje.


UAB "Pack Klaipėda" gamina kiaušinių dėklus ir kitokias maisto pakuotes iš ekstrudinio putų polistireno.

Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Paliūtis"
UAB "Paliūtis" Vilniuje gamina PVC granules, įvairaus skersmens skaidrias ir matines laistymo žarnas.

Daugiau UAB "Paliūtis" produkcijos: Guminiai batai ir kaliošai

UAB "Panoden" Panevėžyje gamina maišelius duonos, konditerijos gaminių, birių, šaldytų produktų ir ne maisto prekių pakavimui, vakuuminius maišelius, pakavimo juostas ir laminatus.

Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Parandė"
UAB "Parandė" Kaune gamina techninės paskirties plastmasinius gaminius: įvairius kamštelius, tvorų elementus (dangtelius, vielos laikiklius), baldų kojeles, kampukus baldų pakavimui, stogų elementus (ventiliacinius kaminėlius, tarpines po vinim), nestandartinius gaminius.


UAB "PET recycling" gamykla Lentvaryje perdirba antrinę žaliavą - panaudotą PET tarą.


UAB "Plamega" Šiauliuose gamina plastmasinius gaminius elektronikos, baldų, mašinų gamybos, statybos ir kitoms pramonės šakoms: televizorių korpusus ir korpusų elementus, vandens kaloriferių korpusus, baldų detales, stogų dangos ventiliacijos kaminėlius ir daugelį kitų gaminių. Liejami pakavimo elementai, šiltinimo blokeliai ir kiti gaminiai iš putų polistirolo EPS.


UAB "Plasbalt" Varėnoje iš PET (polietileno teraftalato) granulių gamina tarą maistiniams skysčiams (mineraliniam vandeniui, gazuotiems, negazuotiems, bealkoholiniams ar silpnai alkoholiniams gėrimams, alui, sultims, aliejui, kečupams), plastikinius butelius pieno produktams, indeliai biriems produktams (prieskoniams, kavai, arbatai), plastikiniai indeliai majonezui, taip pat PET ruošinius plastikiniams buteliams.

Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Plaskanta"
UAB "Plaskanta" Panevėžyje gamina polietileninę plėvelę (skaidrią, pilką, juodą, stabilizuotą), plastikinę tarą (kibirus, kubilus, kanistrus, laistytuvus), įvairias pakabas rūbams, didelius maišus, polietileninius apsiaustus, plastmasines šluotas, spalvotus puodelius, šiltnamio vamzdžius, apynasrius karvėms, vadeles arkliams.

Daugiau UAB "Plaskanta" produkcijos: Santechnika ir vonios įranga

AB "Plasta" Vilniuje gamina įvairias plėveles, plėveles šiltnamiams, įvairaus dydžio užrišamus ir neužrišamus šiukšlių maišus, maišus durpėms, pastatų nuotakyno vamzdžius ir jų jungiamąsias dalis, dujotiekio, vandentiekio, telekomunikacijų, ryšio kanalų ir lauko nuotakyno vamzdžius, konteinerius šiukšlėms, dėžes įrankiams, įvairias dėžes ir dėtuves, įvairius dubenius, įvairias hermetines talpas, kanistrus, butelius maisto ir ne maisto produktams, atšvaitus, piltuvėlius, laistytuvus, vazonus, ratus, riboženklius, praustuvus, kėdutes, semtuvus šiukšlėms, grėblius, laistymo galvutes, plytelių skyriklius, indus ir įrankius, stiklainių dangtelius, užtrauktukus, dėklus ir stovus stalo įrankiams, padėklus, pakabas, tualetines kėdutes ir puodus, apsiaustus nuo lietaus, medelių aptvarus, įvairius kibirus, statines, vaikiškus konstruktorius, STOP juostas, polimerines čerpes. Įmonė perdirba antrines žaliavas.

Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Plasteda"
UAB "Plasteda" Kaune pagal individualius užsakymus gamina pakavimo plėvelę ("rankovė", "pusrankovė", juosta), maišelius, pagalbines pakavimo mežiagas (paletavimo juostas automatiniam ir rankiniam naudojimui, lipnią juostą). Nadojamos žaliavos: polietilenas (LDPE, MDPE, HDPE), polipropilenas (CPP), perdirbtos antrinės žaliavos.


UAB "Plasteksus" Panevėžyje gamina PE ir PP butelius ir bakelius, plastikinius kamštelius ir dangtelius, plastikines dėžutes, hermetines ir indukcines tarpines, įvairius plastiko gaminius (rankenėles ir kt.).


UAB "Plastena" Kauno rajone projektuoja ir gamina techninės paskirties detales iš plastikų (įvairios kaladėlės, įvorės, krumpliaračiai, žvaigždutės, velenai) ir gumos (sandarinančios, amortizuojančios detalės ir profiliai).

Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Plastic Formo"
UAB "Plastic Formo" Kaune gamina įvairios paskirties plastiko talpas, vidaus ir lauko baseinus, baseinų gaubtus, plastikinius kubilus, pontonus, vandens kalnelius, rezervuarus dyzeliniam kurui, talpas pašarams, gaminius dagalinėms, komunalines smėlio dėžes, vonias gydykloms ir SPA centrams.

Daugiau UAB "Plastic Formo" produkcijos: Valymo įrenginiai
Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Plastma"
UAB "Plastma" Šiauliuuose gamina drabužių pakabas ir kitus plastmasės gaminius.

Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Plastmasės fabrikas"
UAB "Plastmasės fabrikas" Vilniaus rajone gamina lietus ir presuotus gaminius iš plastmasės pagal užsakymus, plastikines stogo ventiliacijos sistemos dalis, automobilių vėliavėlių kotelius, plastmasinę hermetinę tarą, kaiščius, montavimo putų flakonėlių dangtelius, įvairias dėžutes, karkasus, plastikinius ir metalinius geležinkelio bėgių ir pabėgių gaminus, technologinius gaminius iš gumos, metalo gaminius, liejimo formas, presformas, štampus.


UAB "Plastus" Jurbarko rajone gamina vienkartinius plastikinius indų (lėkštes, dubenėlius, puodelius, stalo įrankius ir kt.).


V. Juškos įmonė "Plastvis" Vilniuje gamina plastmasės dirbinius liejimo ir pūtimo būdu: plastmasinius butelius (pagamintus iš PE, PP ir PET iki 2 l. talpos), įvairias detales (dangtelius, armatūros fiksatorius), plastmasines pakabas. Projektuoja ir gamina formas plastmasės dirbinių gamybai.

Plastmasės ir gumos gaminiai: IĮ "Poliforma"
IĮ "Poliforma" Panevėžyje gamina kieto ir minkšto plastiko profilius, įvairius plastikinius vamzdžius, PVC žaliavą, požeminių komunikacijų ženklus, perdirba antrines žaliavas (plastiko atliekas).


UAB "Polimerinės plėvelės" Panevėžyje gamina polietileno plėvelę ir maišelius pagal klientų užsakymus iš LD ir HD polietileno.

Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Polivektris"
UAB "Polivektris" Šalčininkų rajone iš antrinių žaliavų gamina plastmasės medžiagas: poliamidus (PA), polietileno teraftalatą (PET), polietileną (PE), polipropileną (PP) ir polikarbonatą (PC).


UAB "Putokšnis" Šiauliuose iš PET (polietileno teraftalato) granulių gamina ruošinius, skirtus PET butelių pūtimui, ir įvairių spalvų bei formų PET butelius gazuotiems ir negazuotiems gėrimams, alkoholiniams gėrimams, alui, aliejui, actui, buitinei chemijai bei kitiems produktams.

Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Regplasta"
UAB "Regplasta" Kaune gamina techninius ir buitinius šepečius, šluotas, medinius ir plastmasinius segtukus, plombas, sagas, plastmasinius gaminius, baldų furnitūrą, konservavimo dangtelius stiklainiams.

Kur įsigyti: PC "Senukai"
Įsigyti internetu: e-senukai.lt
Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "RETAL Baltic"
UAB "RETAL Baltic" Klaipėdoje gamina skaidrią, metalizuotą ir spalvotą A-PET plėvelę.

Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "RETAL Europe"
UAB "RETAL Europe" Lentvaryje gamina PET ruošinius, skirtus plastikinių butelių, formuojamų pūtimo būdu, gamybai (alaus, nealkoholinių gėrimų, aliejaus ir kt. tarai).


UAB "RGE Baltic" Šiauliuose gamina plastikines detales ir komponentus.


UAB "Salinta" Kaune gamina televizorių korpusus ir jų elementus, plastikines buitinių šaldytuvų detales, distancinio valdymo pultų korpusus buitinei technikai, sudedamąsias dalis elektronikos pramonei, detales baldų gamintojams, plastikinę tarą maisto ir nemaisto produktams,

Plastmasės ir gumos gaminiai: V. Samalionio IĮ
V. Samalionio IĮ Panevėžyje gamina įvairias plastmasines rūbų pakabas, taip pat plastmasinius porankius kastuvams, kibirus ir kubilus.

Kur įsigyti: PC "Senukai"

UAB "Somlita" Vilniaus rajone gamina įvairią polietileninę plėvelę pakavimui, šiltnamiams, statyboms, žemės ūkiui. Įmonė superka ir perdirba antrines polietileno žaliavas.

Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Spela"
UAB "Spela" Vilniuje gamina plastmasines detales: krumpliaračius, sliekus, įvairias žvaigždutes, velenus ir kt., taip pat įvairius gumos gaminius, gamina ir gumuoja įvairaus tipo ir paskirties velenus bei ritinėlius.

Daugiau UAB "Spela" produkcijos: Kiti metalo gaminiai

UAB "Stigma" Panevėžyje gamina įvairius plastmasės bei gumos liejinius.


UAB "Sūduvos Klevas" Marijampolėje gamina polietileninę pakuotę: įvairių rūšių maišelius maisto produktams, lengvosios pramonės ir tekstilės gaminiams, durpių maišus, maišelius šiukšlėms, nestandartinius maišelius, reklaminius maišelius su logotipais. Įmonė perdirba antrines polietileno žaliavas.

Kur įsigyti: PC "Senukai"

UAB "Tauraplastas" Tauragėje gamina vėjo jėgainių korpusų detales iš stiklo pluošto.

Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Tauras"
UAB "Tauras" Panevėžyje gamina įvairaus pločio, storio ir spalvos polietileninę plėvelę, nuo šilumos susitraukiančia plėvelę ir maišus pakavimui, polietileninius maišus siuvimo pramonei.

Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Techniniai gumos gaminiai"
UAB "Techniniai gumos gaminiai" Kaune gamina nevulkanizuotą gumą ir įvairius gumos gaminius: kilimėlius iš paprastos ir dielektrinės gumos, guminius kamščius, guminius ratukus įvairiems vežimėliams, guminius tarpiklius stiklo sandarinimui, pieno bidonų tarpines, presuotos gumos plokštes, presuotas plokštes iš mikroporinės gumos, gumos-metalo atramas tiltams, gumines atramas ir tarpines, šerių pešiklius, autoklavų tarpines, guminius velenėlius, antgalius, žarnas, manžetus, vamzdelius, įvores, ratus, sandarinimo profilius, sailenblokus, apsauginius gaubtus, sandarinimo juostas, tarpines šilumokaičiams.

Daugiau UAB "Techniniai gumos gaminiai" produkcijos: Santechnika ir vonios įranga

TŪB "Technopakas" Vilniuje gamina plastikines pakuotes: įvairias dėžutes maisto produktams, šiltam maistui, tortams, salotoms, įdėklus saldainių dėžutėms ir kt.

Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Terekas"
UAB "Terekas" Kretingoje gamina PET (polietileno teraftalato) tarą bei teikia PET butelių gamybos kliento patalpose paslaugą.

Daugiau UAB "Terekas" produkcijos: Pramonės įranga

UAB "Umaras" Utenoje gamina polietileno gaminius: plėvelę "Agrolux" (šiltnamiams, mulčiavimui), nuo šilumos susitraukiančią polietileninę plėvelę ir maišus (pakavimui terminio susitraukimo metodu), pramoninius polietileninius maišus, įdėklus į polipropileninius ir popierinius maišus šiukšlėms, polietileninę statybinę plėvelę, žemės ūkio paskirties plėvelę, plėvelę "Packlux" (pieno produktų, vandens pakavimui).

Kur įsigyti: PC "Senukai"

UAB "VD pack" Švenčionių rajone gamina polietileninius maišus, fasavimo maišelius, šiukšlių maišus.


UAB "Veeko" Panevėžio rajone gamina polietileninius pakavimo maišelius.

Kur įsigyti: PC "IKI"
Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Vigdomus"
UAB "Vigdomus" Vilniuje gamina polietileninius maišus, fasavimo maišelius, šiukšlių maišus, maišelius su spauda, nestandartinę pakuotę, pakavimo "rankoves".

Kur įsigyti: Daugelyje prekybos centrų
Įsigyti internetu: e-senukai.lt
Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Vinitoma"
UAB "Vinitoma" Panevėžyje gamina įvairias gumines tarpines, paranito tarpines, termiškai išplėsto grafito tarpines, stiklotekstolito tarpines, mikroporinės gumos tarpines, įvairius gumos, plastmasės ir fenoplasto gaminius.

Daugiau UAB "Vinitoma" produkcijos: Santechnika ir vonios įranga
Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Virbantė"
UAB "Virbantė" Biržų rajone gamina įvairius plastmasinius laikiklius, stovus - dėžutes, plastmasines formas betono trinkelių gamybai.

Daugiau UAB "Virbantė" produkcijos: Automobilių dalys
Plastmasės ir gumos gaminiai: UAB "Viva Master"
UAB "Viva Master" Panevėžyje gamina plastikinę korinę dangą grunto sutvirtinimui, plastikinius spec. paskirties lagaminus, dėžutes, kabliukus, pakabas, gyvulių numeracijos ženklus, apsauginius kampus ir kitus gaminius iš plastmasės.


UAB "VoluntPak" Vilniaus rajone gamina polietileninius maišelius, skirtus prekybos centrams (vienspalvius ir spalvotus, su ir be rankenėlių, rietimuose ir paketuose), nuo šilumos susitraukiančią plėvelę bei plėvelę, naudojamą žemės ūkyje, durpynuose ir statybose.


J. Daužicko IĮ Panevėžyje gamina polietileninius lietpalčius.

Kur įsigyti: PC "Senukai"
...atgal