gaminama.LT / Drabužiai ir galanterija / Oda ir kailis (16) - pagaminta Lietuvoje

Oda ir kailis gaminama Lietuvoje:
Oda ir kailis: UAB "Daulora"
UAB "Daulora" Vilniuje siuva natūralaus kailio ir odos gaminius: kailinius, kailines liemenes, pelerinas, kepures, pirštines.

Oda ir kailis: UAB "Eisiga"
UAB "Eisiga" Šalčininkų rajone gamina galanterijos dirbinius iš odos, odos pakaitalų ir tekstilės: moteriškas ir vyriškas rankines, lagaminus, kuprines, liemenes, miegmaišius.


UAB "Eksa prekybos namai" Šilutėje siuva kailinius, sijonus, kepures, rankines, pirštines iš natūralių ir verstos odos kailių ir natūralios odos.


UAB "Laukinis jakas" Šiauliuose gamina natūralios odos ir kailio moteriškus bei vyriškus švarkus, striukes, puspalčius, paltus, sijonus, kelnes, aksesuarus (rankines, diržus, kepures). Taip pat siuva pagal individualius užsakymus.

Oda ir kailis: UAB "Kriaučius"
UAB "Kriaučius" Mažeikiuose gamina vyriškas ir moteriškas rankines, sportinius ir kelioninius krepšius, kuprines.

Kur įsigyti: PC "Maxima"
Oda ir kailis: UAB "Povijola"
UAB "Povijola" Telšiuose gamina moteriškas ir vyriškas rankines, kuprines, portfelius iš odos pakaitalo.


UAB "Roris ir Ko" Ukmergės rajone siuva natūralaus kailio ir odos gaminius. Moteriškų kailio gaminių asortimentas: kailiniai, puskailiniai, taip pat švarkeliai, liemenės, kostiumėliai, pelerinos. Vyriškų kailio gaminių asortimentas: kailiniai paltai ir puspalčiai. Gaminiai iš natūralios odos: moteriškos ir vyriškos odinės striukės, paltukai, kostiumėliai

Oda ir kailis: UAB "Sirena VS"
UAB "Sirena VS" Kaune siuva originalaus dizaino odines rankines.

Oda ir kailis: UAB "Sominta"
UAB "Sominta" Klaipėdoje nat8ralios odos rankines moterims ir vyrams (prekės ženklas "Spicebags"), taip pat portfelius, kuprines.

Oda ir kailis: UAB "Šilta"
UAB "Šilta" Vilniaus rajone siuva moteiškas kailines kepures.

Oda ir kailis: UAB "Vilga"
UAB "Vilga" Vilniuje gamina įvairios paskirties rankines (moteriškas, vyriškas, spec. paskirties – rankines konduktoriams, elektrikams ir kt.); portfelius, kelioninius krepšius, aplankus dokumentams, planšetes; natūralios odos pirštines (vyriškas, moteriškas, spec. paskirties, vaikiškas); dėklus įvairiems prietaisams bei personaliniams kompiuteriams; kitus gaminius pagal užsakovo užsakymus.


UAB "Vilko kailiniai" Kaune siuva natūralaus kailio kailinius.


AB "Vilniaus kailiai" gamina įvairią produkciją iš natūralaus kailio ir odos.

Kur įsigyti: Alytuje, Kaune, Vilniuje
Oda ir kailis: UAB "Vingra prekybos namai"
UAB "Vingra prekybos namai" Vilniuje gamina odinius portfelius, segtuvus, aplankus, dėžutes.

Kur įsigyti: Office1
Oda ir kailis: UAB "Visinga"
UAB "Visinga" Vilniuje gamina natūralios odos diržus, vyriškas ir moteriškas rankines ir portfelius, mobiliųjų telefonų dėklus.

Oda ir kailis: AB "Žiemys"
AB "Žiemys" produkcija - kailiniai, paltai, puspalčiai, striukės, kepurės, pirštinės iš natūralaus ir dirbtinio kailio, odos bei tekstilės. Rankinės, pagalvės, užtiesalai, pledai, kilimai.

...atgal