gaminama.LT / Elektronika ir buitinė technika / Lazerių technika (11) - pagaminta Lietuvoje

Lazerių technika gaminama Lietuvoje:
Lazerių technika: UAB "Altechna"
UAB "Altechna" Vilniuje kuria ir gamina itin didelio tikslumo femtosekundinio lazerinio mikroapdirbimo sistemas, saulės elementų lazerinio apdirbimo sistemas, didelės impulso energijos ir didelio pasikartojimo dažnio mikrolustinius lazerius.

Lazerių technika: UAB "Ekspla"
UAB "Ekspla" kuria ir gamina įvairius mokslinės ir pramoninės paskirties lazerius, lazerių optoelektroniką, lazerių sistemas ir įrangą. Dauguma jos klientų – pasaulyje garsūs universitetai (Berkeley JAV, Osakos Japonijoje, Imperatoriškasis koledžas D. Britanijoje ir kt.), tyrimų centrai (NASA, Japonijos branduolinių tyrimų centras ir kt.), pramonės įmonės (IBM, Mitsubishi ir kt.).

Lazerių technika: UAB "ELAS"
UAB "ELAS" Vilniuje gamina įvairias lazerinio mikro apdirbimo sistemas su nano-, piko- ir femtosekundiniais lazeriais moksliniam ir pramoniniam taikymui.

Lazerių technika: UAB "Geola Digital"
UAB "Geola Digital" Vilniuje gamina lazerius, holografinės (erdvinės) spaudos įrangą, skaitmenines hologramas.

Lazerių technika: UAB "Optida"
UAB "Optida" tiria, projektuoja ir gamina plonų sluoksnių dengimo technologijas, optines interferencinies dangas ir optinius komponentus.

Lazerių technika: AB "Optolita"
Naudodama „EKSMA Optics“ prekės ženklą, įmonė net į 46 pasaulio šalis tiekia itin tikslius optikos komponentus, kristalus ir mechanikos sprendimus, skirtus lazerių bei kitų fotonikos sistemų kūrimui.


TŪB "Rimkevičiaus ir Gintauto bendrija" Vilniuje gamina optinius komponentus lazeriams ir kitoms optinėms technologijoms.

Lazerių technika: UAB "Optronika"
UAB "Optronika" Vilniuje gamina lazerinę techniką ir optinius prietaisus.

Lazerių technika: UAB "Standa"
UAB "Standa" gamina lazerinius ir opto-mechaninius įrenginius.

Lazerių technika: UAB "Šviesos konversija"
UAB MGF "Šviesos konversija" (tarptautinėje rinkoje žinoma kaip "Light Conversion") kuria ir gamina optinę ir lazerinę įrangą.

Lazerių technika: UAB "Teravil"
UAB "Teravil" Vilniuje gamina terahercinio dažnio spinduliuotės šaltinius ir imtuvus, skirtus naudoti su femtosekundiniais lazeriais. Taip pat THz dažnio spektrometrus ir specializuotas sistemas pagal užsakymus.

...atgal